O nás Vítejte na stránkách Salonu Baobab!

Naše služby

První myšlenkou poskytování našich služeb byla snaha uvést na český trh přírodní oleje a kosmetiku z Madagaskaru. Produkty z Madagaskaru pochází z panenské přírody a vynikají řadou vyjímečných vlastností. Na základě pozitivních ohlasů a množství spokojených zákazníků, byl přirozeným krokem zájem zahrnout do nabídky i samotnou masáž. Více informací o našich službách najdete na stránce Služby a ceny.

Madagaskar

Madagaskar je čtvrtým největším ostrovem světa (560 tis. km2), vzdálený asi 400 km od východo-afrického pobřeží. Ostrov je jedním z nejpodivuhodnějších míst naší planety a to hned z několika důvodů. Prodělal bouřlivou geologickou historii. Byl jedním z posledních lidmi osídlených míst na Zemi. Lidé, kteří na něm žijí dnes, připluli až z daleké Indonésie. Fauna a flóra ostrova je naprosto unikátní. Z tohoto přírodního a domorodého základu také vycházejí madagaskarské masáže,které se na ostrově používají při relaxaci, při léčení nejrůznějších nemocí, k upevňování tělesného a duševního zdraví.

Něco o mně

Pocházím z Madagaskaru, masáže jsou u nás doma oblíbeným nástrojem léčby, dokáží tělo uvolnit od stresu a napětí. Absolvovala jsem speciální 2měsíční kurz na Madagaskaru, abych získala co nejvíce poznatků a praxe pro šíření masáže Madagaskar v České republice. V současné době vedu kurzy masáží Madagaskar pro různá relaxační wellness centra v lázních. Lidé v dnešní době žijí často ve spěchu a stresu, a nemají čas udělat si prostor pro hýčkání svého těla. Mým cílem je přinášet lidem uspokojení a radost ze života, která přirozeně vychází z psychické a fyzické harmonie.